PROJELER

PROJELER

PROF Pİ SHOW

Sahne Sanatları,Gösteri

Yazan & Yöneten: Ahmet Kazanbal     
Sanat Yönetmeni: Hilal Arslangiray Kazanbal
Koreograf: Nur Niyaz Bildik
Kompozitör: Edward Grıeg, Nicolo Paganını, Franz Lıszt,  Pyotr Ilyıch Tchaıkovsky, Johannes Bhrams,  Camille Saint Seans,  Georges Bızet, Ahmet Kazanbal
Işık Tasarım: Serdar Yaman, Gökhan Gülçebi
Yapım: GATE


Sıradışı bir yapım!

Zamansız, evrensel bir gösteri!
Rüyalardan ilham alan Prof. Pİ Show ile sürreal bir dünyanın eğlenceye açılan kapısı aralanıyor!
Fantastik karakterler, heyecan verici danslar, hava ve yer akrobasileri, özgün besteler, klasik müzikler, Steampunk kostümler ve çok daha fazlası ile hayal gücünüzün sınırları yeniden çizilecek.

KALİTELİ, FARKLI, BENZERSİZ BİR AİLE PRODÜKSİYONU

Gösteri Sanatları alanında farklı ve cesur prodüksiyonlarla adından söz ettiren Gate;  heyecan verici,  fantastik ve sürreal tarzda ki eserlerine bir yenisini ekliyor. Prof. Pİ Show; diyaloglarla anlatım yerine teatral-müzikal tarzıyla her yaştan, cinsiyetten, milletten, dilden, ülkeden, 7’ den 70’ e herkese hitap eden  evrensel ve zamansız bir aile gösterisi. Bu özel yapım; fiziksel tiyatro ve mim teknikleri,  folk ve karakter danslarının eklektik bir dizilim ile modernize edildiği koreografileri,  hava ve yer akrobasileri,  steampunk kostümleri,  özel müzikleri, fantastik ve masalsı atmosferi ile izleyiciye eşsiz ve masalsı bir deneyim sunuyor. Ve hayal gücünüzü özgür bırakmanızı vaat ediyor.


32RL6wd-vU8
geri