PROJELER

PROJELER

DEATHTRAP

Genel sanat yönetmeni: Ahmet Kazanbal

Oyuncular: Metin Coşkun, Ayşe Kökçü, Mine Tüfekçioğlu, Altuğ Görgü, İsmail Dündar

Yazan: Ira Levin

Çeviren: Hilal Arslangiray Kazanbal

Yönetmen: Altuğ Görgü

Işık: Gökhan Gülçebi

Dekor uygulama: Set Dec

Dekor tasarım: Gate

Yapım Koordinatörü: Melih Özen

Yapım asistanı: Gizem Köroğlu, Tılsım Tüfekçioğlu 

Yapım: Gate Production 

En iyi tiyatro oyunu dalında Edgar Ödüllü ve Broadway' de en uzun süre sahnelenen gerilim- komedi rekoruna sahip   "Deathtrap"; Gate Production yapımı olarak sahnelerde. 

Ira Levin'in dünya çapında klasikleşmiş kapalı gişe oyunu; sıra dışı kurgusu, karmaşık karakterleri ve mizahi yaklaşımıyla nefes kesici bir hikaye sunuyor. Türkiye’ deki kadrosunu; sinema, televizyon, tiyatro dünyasının usta ve ödüllü isimleri; Metin Coşkun, Mine Tüfekçioğlu, Gözde CığacıAltuğ Görgü, İsmail Dündar oluşturuyor. Ira Levin tarafından ustaca yazılan metnin çevirisi Hilal Arslangiray Kazanbal' a ait. Yönetmenliğini Altuğ Görgü ve Genel Sanat Yönetmenliğini  Ahmet Kazanbal üstleniyor... 

Oyunun Konusu:

Eski ihtişamlı günlerini geride bırakan yazar Sidney Bruhl'un umutsuzlukla dolu hayatı, öğrencisi Clifford Anderson'un gönderdiği yeni bir oyun taslağıyla değişir. Sidney, taslağın kendisi için büyük bir fırsat olduğunu fark eder. Fakat kurduğu mükemmele yakın, akılcı planlar bile beklediği gibi gitmeyince olaylar karmaşıklaşır ve gerilim yavaş yavaş artar. Eşi Myra Bruhl, Medyum Helga Ten Dorp ve Avukat Porter Milgrim karakterleri de bu oyuna dahil olurlar. İhanetler, kıskançlıklar ve sürprizlerle herkesin planları birbirleriyle çatışır ve kurban - katil rolleri arasında mücadele başlar.

Olayların ve insanların gerçek yüzünü düşünmeye iten, sürükleyici, akışı tahmin edilemez, oyun içinde oyun izlerken, aynı zamanda eğlenmek istiyorsanız Deathtrap tam size göre!    

Tek perde - Gerilim Polisiye - 90dk

 

wy8EVLU1KZE
deathtrap/

SIR

YAZAN: Alexandre De La Patelliere & Matthieu Delaporte

UYARLAYAN: Hilal Arslangiray Kazanbal

YÖNETMEN: Ahmet Kazanbal

OYUNCULAR: Tayanç Ayaydın, Emel Çölgeçen, Tolga Güleç, Anıl Çelik, Şeyma Gökçe Cengiz

IŞIK: Gökhan Gülçebi

DEKOR TASARIM: Gizem Köroğlu

YAPIM ASİSTANI: Aytunç Taylan

YAPIM: GATE

SIR; İÇİMİZDEN. SAMİMİ, GERÇEKÇİ, ESPRİLİ VE SÜRÜKLEYİCİ BİR HİKAYE... 

Hayatları yöneten sırlar, önyargılar, egoizm, faşizm, sol - sağ çekişmesi, pragmatizm, gerçekten sevme - sevdiğini beğenmeme çelişkisi ve bakmakla görmek arasında ki fark gibi insana dair değerler; zamanla kişilerin içlerinde biriktirdikleriyle ortaya çıkarsa ne olur? Özür mü dilenir? Yoksa bir şey yokmuş gibi devam mı edilir? Tüm bu olgulara; birbirini çok iyi tanıdığını sanan insanlar üzerinden değinen samimi, gerçekçi, esprili ve sürükleyici bir hikâye… Sıradan bir aile yemeğinde gelişen sıra dışı olaylar, zamansız ortaya saçılan itiraflar… Yükselen tansiyonla birlikte yaşanan absürtlükler... 

Dram ile durum komedisini harmanlayan; aileye, aşka ve dostluğa dair içimizden keyifli, kara komedi bir tiyatro oyunu... 

Oyun Hakkında: 

Ahmet Kazanbal’ ın hayatın olağan temposunda yönettiği tek perdelik oyun; dram ile durum komedisini iç içe işliyor.

Fransa' da ve daha bir çok ülkede büyük beğeni toplayan Cesar Ödüllü Alexandre De La Patelliere & Matthieu Delaporte'nin yazdığı

"Le Prenom"; Hilal Arslangiray Kazanbal'ın samimi uyarlamasıyla tiyatroseverlerin karşısına çıkıyor. 

Adından farklı , cesur ve iddialı yapımlarla söz ettiren Gate Production tarafından sahneye konulan "SIR"; Ulusal ve uluslar arası ödüllere sahip Tayanç Ayaydın, Emel Çölgeçen, Anıl Çelik, Tolga Güleç ve Şeyma Gökçe Cengiz’ i sahnede bir araya getirdi. 

Müzikseverlerin yakından tanıdığı Pinhani’nin benzersiz şarkıları da oyuna bambaşka bir hava katıyor. 

7Qn4G-TtHOI
Sir/

TEAM REPUBLIC

Gate sunar... 

Team Republic; yeni dünya düzeninde çalışan bağlılığı ve motivasyonunu en üst düzeye çıkaran yen nesil bir platformdur.
Şirketlerin tüm çalışanları, aileleri için "Dev bir festival ve deneyim evreni" dir.

Bu yüzden sloganımız; experience. Daha önce yapılmamış bu benzersiz organizasyon;

Şirketler arası konsept bir yarışma
Gün boyu sürecek tam bir festival içeriyor.
Ayrıntılı bilgi için bize ulaşın.

PROF Pİ SHOW

Yazan & Yöneten: Ahmet Kazanbal     
Sanat Yönetmeni: Hilal Arslangiray Kazanbal
Koreograf: Nur Niyaz Bildik
Kompozitör: Edward Grıeg, Nicolo Paganını, Franz Lıszt,  Pyotr Ilyıch Tchaıkovsky, Johannes Bhrams,  Camille Saint Seans,  Georges Bızet, Ahmet Kazanbal
Işık Tasarım: Serdar Yaman, Gökhan Gülçebi
Yapım: GATE

Sıradışı bir yapım!

Zamansız, evrensel bir gösteri!
Rüyalardan ilham alan Prof. Pİ Show ile sürreal bir dünyanın eğlenceye açılan kapısı aralanıyor!
Fantastik karakterler, heyecan verici danslar, hava ve yer akrobasileri, özgün besteler, klasik müzikler, Steampunk kostümler ve çok daha fazlası ile hayal gücünüzün sınırları yeniden çizilecek.

KALİTELİ, FARKLI, BENZERSİZ BİR AİLE PRODÜKSİYONU

Gösteri Sanatları alanında farklı ve cesur prodüksiyonlarla adından söz ettiren Gate;  heyecan verici,  fantastik ve sürreal tarzda ki eserlerine bir yenisini ekliyor. Prof. Pİ Show; diyaloglarla anlatım yerine teatral-müzikal tarzıyla her yaştan, cinsiyetten, milletten, dilden, ülkeden, 7’ den 70’ e herkese hitap eden  evrensel ve zamansız bir aile gösterisi. Bu özel yapım; fiziksel tiyatro ve mim teknikleri,  folk ve karakter danslarının eklektik bir dizilim ile modernize edildiği koreografileri,  hava ve yer akrobasileri,  steampunk kostümleri,  özel müzikleri, fantastik ve masalsı atmosferi ile izleyiciye eşsiz ve masalsı bir deneyim sunuyor. Ve hayal gücünüzü özgür bırakmanızı vaat ediyor.

32RL6wd-vU8

2' Sİ 1 ARADA

YAZAN:  Ahmet Kazanbal

YÖNETMEN: Ahmet Kazanbal

Oyuncular: Cemal Hünal, Neslihan Yeldan, Ruhi Sarı, Duygu Şen
Müzik: Miya – A Capella Boğaziçi
Sanat Yönetmeni: Ceyda Caba
Görsel sanat ve tasarım: Gate Production  
Yapım: GATE

Dominant bir kadın olan Oya, kocasına sürpriz yapmak için seyahatten eve erken gelir. Evde kocası Tuna da Oya'yı terk etmek üzere hazırlanmaktadır. Bu kötü sürprizle karşılaşan Oya çılgına döner ve durumu bambaşka bir boyuta taşır. Oyunun bundan sonrası eve Tuna'nın sevgilisinin gelmesi üstüne bir de eve hırsızın girmesiyle daha da karmakarışık bir hal alır. Kaosa dönen ev hali oldukça komiktir de... "Kadının fendi bu sefer galip gelecek mi?" sorusunun cevabı siz izleyicileri bekliyor.

ANIMALS MUSICAL

Yazan & Yöneten: Ahmet Kazanbal
Sanat Yönetmeni: Hilal Arslangiray Kazanbal
Koreograf: Niyaz Bildik
Kompozitör: Ahmet Kazanbal 

Vokal Koçu: A. Seren Akyoldaş, Zeynep Günal
Dekor & Dev Kuklalar: İlayda Çeşmecioğlu
Polifonik & Etnik Koro: F. Cesur Özdemir  
Yapım: GATE

Animals Musical, Gate ‘ in 88 kişilik dev kadrosuyla sahneleniyor.

"Fantastik anlatıma sahip dev prodüksiyon; 

İnsan vücuduyla entegre dev hayvan kuklaları, 5 sesli polifonik koro, uluslararası standartlardaki müziklerinin birleştiği etnik ve modern koreografiler, geleneksel temalar taşıyan el işçiliği benzersiz kostümleri sizleri büyüleyici etkisinin içine alacak.

Fantastik bir Afrika Hikayesi

Asırlar boyu; aynı toprağın çocukları birbirleriyle savaştı… Nesiller değildi sadece yok olan, Afrika’nın nefesiydi kaybolan…. Ubhuntu kabilesi için barışı sürdürmek en önemli şeydi.  Çünkü Ubhuntu’lar için herkes saf doğar ve Afrika’nın sırrı da budur.

Madalyonun diğer tarafındaysa savaşçı Kunta kabilesi ve bu savaşın arasında kalan imkânsız aşk’ın hikâyesi vardı.

Sezonun en büyük prodüksiyonuna hazır olun."

FESTIKIDS