Loading...

PROJELER

SIR

Yönetmen: Ahmet Kazanbal
Uyarlayan: Hilal Arslangiray Kazanbal
Müzik: Pinhani
Cast Direktörü: Önem Günal Management - Aslı Karter
Işık Tasarım: Ahmet Kazanbal
Işık Uygulama: Gökhan Gülçebi
Dekor Tasarım: Gate Production & Gizem Köroğlu 
Dekor Uygulama: Set Dec
Asistanlar: Pelin Kızılçay – Gizem Köroğlu
Yapım: G/\TE 

Oyunun Konusu:

İddialı oyuncu kadrosuyla "Sır" tiyatro oyunu Ahmet Kazanbal'ın yönetmenliğinde sahneleniyor. Hayatları yöneten sırlar, önyargılar, düşünceler, egoizm, faşizm, sol - sağ çekişmesi, pragmatizm, gerçekten sevme - sevdiğini beğenmeme çelişkisi gibi insana dair değerler; zamanla kişilerin içlerinde biriktirdikleriyle ortaya çıkarsa ne olur? Özür mü dilenir? Yoksa bir şey yokmuş gibi devam mı edilir?

Tüm bu olgulara; birbirini çok iyi tanıdığını sanan insanlar üzerinden değinen samimi, gerçekçi, esprili, sürükleyici bir hikâye… Sıradan bir aile yemeğinde gelişen sıra dışı olaylar, zamansız ortaya saçılan itiraflar… Yükselen tansiyona rağmen yaşanan absürt olaylar... Saklı kalmışlar; pek de hoş olmayan olayları beraberinde getirecektir. Dram ve durum komedisini harmanlayan; aileye, arkadaşlığa ve dostluğa dair içimizden keyifli bir tiyatro oyunu.

2' Sİ 1 ARADA

İzlenme rekorları kıran "2' si 1 Arada" yı 150 oyunda 95.000 kişi izledi.

Yazan & Yönetmen: Ahmet Kazanbal
Müzik: MIYA- A Capella Boğaziçi - Ahmet Kazanbal
Sanat Yönetmeni: Ceyda Caba
Görsel Sanat ve Tasarım: Gate Production

Yapım: G/\TE

Oyunun Konusu:

Dominant bir kadın olan Oya, kocasına sürpriz yapmak için seyahatten eve erken gelir. Evde kocası Tuna da Oya'yı terk etmek üzere hazırlanmaktadır. Bu kötü sürprizle karşılaşan Oya çılgına döner ve durumu bambaşka bir boyuta taşır. Oyunun bundan sonrası eve Tuna'nın sevgilisinin gelmesi üstüne bir de eve hırsızın girmesiyle daha da karmakarışık bir hal alır. Kaosa dönen ev hali oldukça komiktir de... "Kadının fendi bu sefer galip gelecek mi?" sorusunun cevabı siz izleyicileri bekliyor.


MAIN OFFICE
Fenerbahçe Mahallesi Bağdat Caddesi No:180/A Kadıköy / İSTANBUL

+90 551 974 65 25

Info@gateproductIon.net
ANADOLU KOORDİNATÖRLÜĞÜ
Selçuk Bey Mah. 696 Sok. No: 9 Kat:1-2-3 Merkezefendi Denizli