Loading...

PROJELER

SIR

Yönetmen: Ahmet Kazanbal
Uyarlayan: Hilal Arslangiray Kazanbal
Müzik: Pinhani
Cast Direktörü: Önem Günal Management - Aslı Karter
Işık Tasarım: Ahmet Kazanbal
Işık Uygulama: Gökhan Gülçebi
Dekor Tasarım: Gate Production & Gizem Köroğlu 
Dekor Uygulama: Set Dec
Asistanlar: Pelin Kızılçay – Gizem Köroğlu
Yapım: G/\TE 

Oyunun Konusu:

İddialı oyuncu kadrosuyla "Sır" tiyatro oyunu Ahmet Kazanbal'ın yönetmenliğinde sahneleniyor. Hayatları yöneten sırlar, önyargılar, düşünceler, egoizm, faşizm, sol - sağ çekişmesi, pragmatizm, gerçekten sevme - sevdiğini beğenmeme çelişkisi gibi insana dair değerler; zamanla kişilerin içlerinde biriktirdikleriyle ortaya çıkarsa ne olur? Özür mü dilenir? Yoksa bir şey yokmuş gibi devam mı edilir?

Tüm bu olgulara; birbirini çok iyi tanıdığını sanan insanlar üzerinden değinen samimi, gerçekçi, esprili, sürükleyici bir hikâye… Sıradan bir aile yemeğinde gelişen sıra dışı olaylar, zamansız ortaya saçılan itiraflar… Yükselen tansiyona rağmen yaşanan absürt olaylar... Saklı kalmışlar; pek de hoş olmayan olayları beraberinde getirecektir. Dram ve durum komedisini harmanlayan; aileye, arkadaşlığa ve dostluğa dair içimizden keyifli bir tiyatro oyunu.

PROF Pİ SHOW

Yazan ve Yöneten: Ahmet Kazanbal
Sanat Yönetmeni: Hilal Arslangiray Kazanbal
Koreograf: Nur Niyaz Bildik
Kompozitör: Edward Grıeg, Nicolo Paganını, Franz Lıszt, Pyotr Ilyich Tchaıkovsky, Johannes Brahms, Camille Saint Seans, Georges Bızet, Ahmet Kazanbal
Işık Tasarım: Serdar Yaman, Gökhan Gülçebi

Yapım: G/\TE

Rüyalardan ilham alan sıra dışı aile prodüksiyonu.

Zamansız, evrensel bir gösteri!
Fantastik karakterler, heyecan verici danslar, hava ve yer akrobasileri, özgün besteler, klasik müzikler, steampunk kostümler ve çok daha fazlası ile hayal gücünüzün sınırları yeniden çizilecek.

Prof. Pİ Show ile sürreal dünyanın eğlenceye açılan kapısı aralanıyor!

Kaliteli, farklı, benzersiz bir aile prodüksiyonu. Gate bu özel yapımda; fiziksel tiyatro ve mim teknikleri, folk ve karakter danslarının eklektik bir dizilim ile modernize edildiği koreografileri, hava ve yer akrobasileri, steampunk kostümleri, özel müzikleri, fantastik ve masalsı atmosferi ile izleyiciye eşsiz ve masalsı bir deneyim sunuyor. Ve hayal gücünüzü özgür bırakmanızı vaat ediyor.

2' Sİ 1 ARADA

İzlenme rekorları kıran "2' si 1 Arada" yı 150 oyunda 95.000 kişi izledi.

Yazan & Yönetmen: Ahmet Kazanbal
Müzik: MIYA- A Capella Boğaziçi - Ahmet Kazanbal
Sanat Yönetmeni: Ceyda Caba
Görsel Sanat ve Tasarım: Gate Production

Yapım: G/\TE

Oyunun Konusu:

Dominant bir kadın olan Oya, kocasına sürpriz yapmak için seyahatten eve erken gelir. Evde kocası Tuna da Oya'yı terk etmek üzere hazırlanmaktadır. Bu kötü sürprizle karşılaşan Oya çılgına döner ve durumu bambaşka bir boyuta taşır. Oyunun bundan sonrası eve Tuna'nın sevgilisinin gelmesi üstüne bir de eve hırsızın girmesiyle daha da karmakarışık bir hal alır. Kaosa dönen ev hali oldukça komiktir de... "Kadının fendi bu sefer galip gelecek mi?" sorusunun cevabı siz izleyicileri bekliyor.

ANIMALS MUSICAL

Libretto & Yönetmen: Ahmet Kazanbal

Sanat Yönetmeni: Hilal Arslangiray Kazanbal
Koreograf: Nur Niyaz Bildik
Sahne Amiri: Eser Özyurt - Özgür Ayaz
Kompozitör: Ahmet Kazanbal
Puppetry: İlayda Çeşmecioğlu
Işık Tasarım: Serdar Yaman
Vokal Koçu: A. Seren Akyoldaş - Zeynep Kalyoncu
Polifonik & Etnik Koro: F. Cesur Özdemir
Yönetmen Asistanı: Şan Aydemir
Genel Sanat Danışmanı: Prof. Dr. Yusif MIRISHLI
Kondüvit: Berk Onmaz

Yapım: G/\TE

Projede ki hayvanların hayatları da sahne üzerinde, dev kuklalar/Puppets ve benzersiz kostümlerle canlandırılarak seyirciye ulaştırılıyor. Geleneksel temalar taşıyan dekor öğeleri bir arada izleyiciyle buluşuyor. Bugüne kadar yalnızca Londra ve Broadway ‘ den çıkıp dünyaya açılmış dev müzikal prodüksiyonlarının; özgün ve yepyeni bir tarzda ilk sezonunda toplamda 110, 2. sezonunda 88 kişilik bir ekip ile ilk kez Türkiye’ de de yapılabileceğini hem dünyaya hem de ülkemize gösterdi.

DURDUR ŞUNU

Yapım: G/\TE
Yöneten: Ruhi Sarı
Yazan: Suat Gündoğdu
Sanat Yönetmeni: Hilal Arslangiray Kazanbal
Müzik: Ahmet Kazanbal - MİYA
Işık: Serdar Yaman
Sahne Amiri: Özgür Ayaz

Gate' den eğlenceli bir tiyatro oyunu. Ruhi Sarı, Didem İnselel, Duygu Çelebi'nin oynadığı "Durdur Şunu" tiyatro oyunu 2 perde sahneleniyor ve izleyiciye keyifli bir 120 dk sunuyor.

Oyunun Konusu:

Mutluluk ve heyecan arayan sıradan bir adamın hayatı; hayal, yalan, gerçek karışımıyla çıkmazlara girer ve bu çıkmazlar gerçeküstü bir aşk komedisi ortaya çıkarır. Karakterlerin farklı yorumu ile ortaya çıkan gerçeküstülük hayatımızın tam içine yerleştiriliyor.


MAIN OFFICE
Fenerbahçe Mahallesi Bağdat Caddesi No:180/A Kadıköy / İSTANBUL

+90 551 974 65 25

Info@gateproductIon.net
ANADOLU KOORDİNATÖRLÜĞÜ
Selçuk Bey Mah. 696 Sok. No: 9 Kat:1-2-3 Merkezefendi Denizli